SuperHero

Renault Arkana

PRZESTRONNY I SPORTOWY SUV

Smukła sylwetka, duży prześwit, przestronność… Arkana łączy elegancję, sportową dynamikę i solidność, oferując jednocześnie wyjątkowy design.

W wersji R.S. Line, emocje są jeszcze silniejsze: dedykowany kolor Pomarańczowy Valencia, sportowa osłona chłodnicy, specjalne obręcze kół z rubinowymi akcentami i dwie końcówki układu wydechowego nadają niepowtarzalnego charakteru.

514ac0acad.webp

Komfort i technologie

PANUJ NAD DROGĄ Z POZIOMU KOKPITU

vid-img.jpg

15 systemów wspomagania jazdy Easy drive

Easy Pilot – asystent jazdy w korku i na autostradzie, system wspomagania wyjeżdżania z miejsca parkingowego tyłem, easy park assist… Doceń komfort i bezpieczeństwo dzięki systemom wspomagania jazdy Renault easy drive, które pomagają podczas wykonywania manewrów w czasie podróży. Gotowy(a) na pierwszy krok w stronę autonomicznej jazdy?

ark-2.webp

system multimedialny Easy link

Dzięki systemowi multimedialnemu kompatybilnemu z Android Auto™ i Apple CarPlay™, możesz w prosty sposób podłączyć swojego smartfona i mieć dostęp do aplikacji i usług online z poziomu ekranu centralnego o przekątnej 9,3’’ w Twoim Arkana.

ark-3.webp

Multi-sense

Dźwięk i reakcja silnika, układ kierowniczy, wybór oświetlenia nastrojowego oraz konfiguracja ekranu kierowcy… Wybierz spośród 3 trybów (mysense, eco oraz sport), aby dostosować podróż do swojego nastroju i pragnień, dzięki systemowi personalizacji multi-sense.

Umów się na jazdę próbną : +48 58 563-33-33
Starogard Gdański, Zblewska 33;
Grudziądz, Szosa Toruńska 29A

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *